סולר לבית

רוצים לחיות אחרת ולא לשלם חשבונות חשמל גבוהים? אפשר לעבור להסקה באמצעות סולר.
סולר לבית נחשב לפתרון איכותי המאפשר לכם לחסוך באנרגיה. חברת פרימיום דלקים עומדת לרשותכם ומאפשרת לכם ליהנות מפתרונות מתקדמים.

4 סיבות לבחור בסולר לבית

מעוניינים לחסוך בחשמל וליהנות מפתרונות מתקדמים לחימום הבית?
בשנים האחרונות רבים שוברים את הראש בניסיון לחסוך כסף וגם ליהנות ממקור חימום בימי החורף הקרים. היום יש פתרון משתלם במיוחד- באמצעות סולר לבית תוכלו לעשות זאת.

למה כדאי לבחור בסולר לבית על פני אמצעי חימום אחרים – הנה כל הפרטים:

עלויות נוחות: בהשוואה לאמצעי חימום אחרים מדובר על עלויות משתלמות ונוחות.

ללא יצירת יובש בחלל האוויר: בהשוואה לאמצעי חימום אחרים, אפשר ליהנות מחימום הבית ללא הרגשת יובש בחלל האוויר.

פיזור חום אחיד: ניתן ליהנות מפיזור חום אחיד.

התאמה לילדים קטנים: נוסף על כך, מדובר על שיטה המתאימה לילדים קטנים.

אם בעבר אנשים לא הקדישו מחשבה לבחינה של אמצעי החימום השונים, הרי בשנים האחרונות ניתן לראות כי רבים מבצעים בדיקה מקיפה לגבי שיטות חימום שונות במטרה לבחור את אמצעי החימום המשתלם והטוב ביותר אשר יסייע לבני המשפחה ליהנות מחימום לאורך כל החורף. אם פעם רבים היו מוצאים את עצמם מתמודדים מול חשבונות חשמל משמעותיים, הרי כיום יש אפשרות אחרת. במקרים רבים סולר לחימום ביתי נחשב לאופציה נוחה למדי.

סולר לבית

זמינות לאורך כל הדרך

חברת פרימיום דלקים זמינה לקהל לקוחותיה וכך מאפשרת להם להיות רגועים ולדעת כי הצוות יהיה זמין עבורם בכל שעות היממה. באמצעות ציוד מתקדם כמו צי משאיות גדול ניתן להגיע עד פתח הבית ולדאוג למקור אנרגיה.

מיכל קומפקטי: לקוחות הבוחרים בחברה נהנים משירות איכותי תוך שימוש בציוד מתקדם הכולל מיכל קומפקטי המתאים למקומות צרים או שכונות מגורים בהם יש בעיית חנייה.

משאבה שקטה: זאת ועוד, המיכליות כוללות משאבה שקטה על מנת לא להפריע למנוחתם של השכנים.

מונה ממוחשב: נוסף על זאת, המכליות מצוידות במונה ממוחשב הכולל הדפסה של כמות הסולר אשר תודלקה.

זמינות 24 שעות ביממה: הצוות זמין עבורכם 24 שעות ביממה.

מהן המערכות הפופולריות המופעלות באמצעות סולר לבית?

כיום סולר לבית צובר אהדה בקרב רבים אשר מבינים כי מדובר על אופציה משתלמת ביותר. בשנים האחרונות ישנן מערכות חימום שונות הניתנות להפעלה באמצעות סולר. מבין המערכות השונות קמינים נחשבים למערכות חימום פופולריות במיוחד. קמינים להסקה ניתנים להפעלה באמצעות סולר ורבים מבני הבית יכולים ליהנות מחימום איכותי בימי החורף.

כיצד נקבע מחיר סולר?

מחירו של סולר לבית אינו קבוע אלא משתנה בהתאם לפרמטרים שונים.

כעת נביא את הפרמטרים השונים לפיהם נקבע המחיר:

מחיר נפט גולמי: המחיר של סולר להסקה נקבע בהתאם למחיר הנפט הגולמי. מכאן, חשוב ביותר לבצע תחקיר טרם הזמנת סולר לצורך חימום הבית במטרה לבחור את המחיר המשתלם ביותר ללא צורך לוותר על איכות.

מחירי הובלה: נוסף על כך, יש להביא בחשבון את מחירי ההובלה. ככל שיהיה מדובר על מקום רחוק יותר, כך תהיה לזה השפעה מבחינת המחיר. במקרה של שינוע למקומות רחוקים, המחיר יהיה גבוה.

ההמלצה היא לעקוב אחר המחירים של החברה לקראת עונת החור. לקראת החורף הצריכה של הסולר בקרב רבים עולה ולכן חשוב לבדוק את המחירים על מנת לקבל את המחיר המשתלם ביותר. בירור אודות המחירים השונים עשוי להוביל אתכם לתוצאה הרצויה ולא להתפשר.

במידה ואתם צורכים סולר להסקה, הדרך הטובה והבטוחה ביותר היא לפנות לחברת פרימיום דלקים. החברה מבצעת אפשרויות חלוקה מגוונות וניתן ליצור קשר עם נציגי החברה לאורך כל שעות היממה, בין אם מדובר על שעות הבוקר או בין אם מדובר על שעות הלילה. החברה מספקת סולר בהתאם לדרישות של אנשים הזקוקים לשירות.

באמצעות שירות הכולל אזורי פריסה רחבים החברה מגיעה למגוון רחב של לקוחות. באמצעות הזמנה במרווחי זמן קבועים, בעלי בתים יכולים להיות רגועים ולדעת כי הסולר יגיע בזמן. כאשר אתם בוחרים בשירות מקצועי, אתם לא צריכים לדאוג מפני אי הגעה של החברה בשל דרכי גישה בעייתיות, אלא אתם יכולים להיות בטוחים כי הכל יסתדר על הצד הטוב ביותר.

15 ליטר מתנה (למינימום הזמנה - 250 ליטר)
תוכן עניינים
רועי
חיובית: איכות, דייקנות, מהירות תגובה, מקצועיות, ערך שירות מעולה, עבודה נקייה, מחיר הוגן! מומלץ מאוד.
קרא עוד
רוזלי גבריאלי
חיובית: איכות, דייקנות, מהירות תגובה, מקצועיות, ערך חברה מספר 1 בתחום! זמינות ושירות אצלהם זה מעל הכל, אין ספק שרק מהם אקח שירות מומלץ בחום
קרא עוד
אופיר כחלון
חיובית: איכות, דייקנות, מהירות תגובה, מקצועיות, ערך שירות ברמה הכי גבוהה שיש, מחירים הוגנים, ממש כיף לעבוד איתם! שירותים: תחזוקה של מערכות חימום, אוורור ומיזוג אוויר, תיקון תרמוסטט, תחזוקת מערכות חימום, התקנה של מערכות מיזוג אוויר, התקנת מערכות חימום, תיקון מערכות חימום
קרא עוד
הקודם
הבא
באותו נושא